Ciastkowa sesja dla Słodkiej Fabryki

foodporn, fotografia kulinarna trójmiasto, fotografia kulinarna gdańsk, zdjęcia ciastek, zdjęcia

Z wypiekami Moniki ze Słodkiej Fabryki miałam styczność pierwszy raz podczas wesel. Zachęcona pysznościami powróciłam później jako klient, a tym razem miałam możliwość stworzyć coś trochę innej formie.

Osoby, które mnie znają wiedzą, że fotografia to nie tylko moja praca, ale wielka pasja, która towarzyszy mi codziennie i wszędzie. Tak, aparat w telefonie to dla mnie podstawa i wszystko zawsze musi być sfotografowane.

Fotografia kulinarna była dla mnie zawsze jedną z najfajniejszych dziedzin (może dlatego, że kocham jeść). Pięknie sfotografowane ciacha i inne przysmaki to podstawa wszystkich książek kulinarnych. Lubię jak każdy detal jest dopracowany, a tym bardziej jeśli chodzi o zdjęcia kulinarne.

Jest to pierwszy tego typu projekt, który mogłam zrealizować. Mam też nadzieję, że nie ostatni, bo naprawdę jest to coś co uwielbiam- aranżowanie zdjeć, tak, żeby wyglądały idealnie, interesująco i zgodnie z życzeniem klienta! Lubię nowe wyzwania 🙂 Dobre zdjęcia sprawiają, że aż chce się je zjeść. Faktem jest, że jednym z najczęściej wyszukiwanych hasztagów na instagramie jest foodporn, dlatego bardzo chętnie stworzę interesującą treść tego typu na Wasz instagram, czy inne media społecznościowe.

fotografia kulinarna słupsk
fotografia kulinarna gdynia
fotografia kulinarna gdansk
foodporn gdynia