Ewelina & Michał- Reportaż ślubny w Hotelu Columbus

EWELINA&MICHAŁ

Kościół:  pw. św. Jana Kantego w Słupsku

Wesele: Hotel Columbus w Rowach

Przygotowałam dla Was kolejny fajny wpis, z ostatniego w tym sezonie ślubnym ślubu. Jak zawsze, w skrócie przedstawię najważniejsze punkty tego pięknego dnia.

Przygotowania Eweliny i Michała przebiegły maksymalnie dynamicznie. Nie byłabym jednak sobą gdybym nie poświęciła detalom ślubnym odpowiedniej ilości czasu. Uwielbiam kwiaty i wszelkiego rodzaju dodatki, dlatego zawsze doceniam jak w fajny i przemyślany sposób podejdziecie do tematu. Październikowa pogoda nie była łaskawa. Deszcz towarzyszył nam przez cały dzień. Jest to kolejny dowód na to, że tak naprawdę liczy się Wasze pozytywne nastawienie.

Nawet jak padało to udało nam się zrobić kilka zdjęć pozowanych na terenie hotelu. Myśle, że całkiem fajnie to wygląda, ale pozostawiam to do Waszej oceny 😉 Możecie być pewni, że mojemu oku nic nie umknie, dlatego miejsca często wyglądające na pierwszy rzut oka średnio, też potrafią super wyglądać na zdjęciach.

Pierwszy taniec był bombą! Może dlatego, że zarówno Ewelina jak i Michał superancko tańczą, ale co więcej dołączyła do nich ich malutka córeczka Martynka <3 I wcale nie było to planowane.

A i warto wspomnieć o jedzonku! 5* jak dla mnie. Było przepysznie!

 

 

Zapraszam do obejrzenia!