Aleksandra & Wojtek- Naturalna sesja nad morzem

Aleksandra+Wojtek

Plener ślubny nad morzem

 

Dawno mnie tutaj nie było, ale z uwagi, że intensywny sezon ślubny zmierza ku końcowi, pojawia się nowy post na stronie. Mam do pokazania Wam mnóstwo historii i pięknych ludzi!
Ola i Wojtek nie trafili do mnie przypadkowo, bo z Olą znałyśmy się wcześniej :) Każdy fotograf potwierdzi, że właśnie takie zlecenia przyprawiają nas, fotografów o delikatny stresik. Plener przebiegł na zupełnym luzie. (pozdrawiam filmowca Tomka)
Wrześniowa pogoda zmieniała się dość mocno. Mieliśmy chmury, słońce, znowu chmury, a na końcu wymarzony zachód słońca. Niedługo na stronie pojawi się solidny post z reportażu ślubnego tej uroczej pary.

Sesja w lesie

Nadmorskie lasy zdecydowanie różnią się od tych w pozostałych rejonach Polski. Podczas sesji zawsze staram się wybierać te najmniej popularne miejsca, o których nie wiedzą turyści. Czasami , żeby znaleźć takie miejsce wystarczy zejść z tych najbardziej popularnych ścieżek. Naturalna fotografia cieszy się coraz większą popularnością wśród Par Młodych, a Wy praktycznie za każdym razem pytacie mnie o sesję w lesie, co niezmiernie mnie cieszy.

Sesja na klifie

Mam ogromne szczęście mieszkać niedaleko przepięknych klifów i plaż nad Bałtykiem. Wrzesień jest miesiącem, w którym turystów jest już bardzo mało, a słońce zachodzi dużo szybciej. W miesiącu tym pogoda na sesjach jest już loterią, ale gdy dopisze, ciepłe promienie słońca pozwalają stworzyć przepiękne kadry.

Zapraszam do obejrzenia!