Weronika & Michał – Ceremonia w Jastarni i sesja stylizowana na plaży w Juracie

Weronika i Michał

Ceremonia: Jastarnia

Sesja plenerowa: Chałupy i Jurata

Kościół pw. Nawiedzenia NMP w Jastarni:

Miejsce, które wybrali na swoją ceremonię Państwo Młodzi bez dwóch zdań może należeć do najpiękniejszych jakie dane mi było odwiedzić w 2018r. Dlaczego wpis pojawia się dopiero teraz nie wiem, ale wiem na pewno, że warto go zobaczyć do końca. Ceremonia miała miejsce w dawnym kościele rybackim z przepięknymi motywami marynistycznymi. Moja Para Młoda przyjechała aż z południa Polski, żeby ślubować sobie miłość.

Plaża w Chałupach:

Plener rozpoczęliśmy na plaży w Chałupach przy zupełnie nieprzewidywalnej pogodzie. Warunki zmieniały się z minuty na minutę, a my wykorzystywaliśmy je w 100%. Za każdym razem, gdy wychodziło słońce szybko działaliśmy i robiliśmy zdjęcia. Moim zdaniem wyszło nam to rewelacyjnie. Weronika od początku miała pomysł na sesję i podesłała mi kilka inspiracji, które były najbardziej w jej guście. Nie ukrywam, że od razu uśmiechnęłam się i pomyślałam, to będzie to. I tak, to było to! Zazwyczaj zdjęcia z sesji stylizowanych widzi się na ciepłych plażach Morza Śródziemnego, ale dlaczego by nie zrobić czegoś takiego u nas w Polsce? Jest równie pięknie! Staram się to pokazać za każdym razem, gdy pary przyjeżdżają z całej Polski, by zrobić sesję nad Bałtykiem.

Według mnie sesja wyszła nowocześnie, romantycznie i pięknie!

 


   


Molo w Juracie:

Drugim miejscem, które odwiedziliśmy było molo w Juracie. Widzów sesji nie brakowało. Przyznać muszę, że jest to fajna alternatywa zamiast zatłoczonego mola w Sopocie.