18 października 2017

O mniePodobno, jeżeli robi się to, co się lubi to nie przepracuje się w swoim życiu ani jednego dnia i mogę z dumą przyznać, że jest to prawdą.

Fotografia od zawsze była moją pasją oraz pełniła ważna role w moim życiu. Zdjęciami opowiedziałam już nie jedną, magiczną i piękną historię pełną wspomnień i wzruszeń.

Dzięki swojej pasji mogłam poznać wielu wspaniałych ludzi, jak i odkryć wiele malowniczych miejsc.

W swoim dorobku posiadam liczne sesje portretowe, którymi zajmowałam się na początku swojej przygody z fotografii, ale od dwóch lat urzekła mnie fotografia ślubna oraz narzeczeńska.

Czuję się zaszczycona tym, że dwójka zakochanych w sobie ludzi, wybiera mnie, abym towarzyszyła im w tym jakże ważnym dniu na drodze ich wspólnego życia, dlatego staram się śledzić wszystkie trendy w modzie i fotografii ślubnej, aby móc spełnić wszelkie oczekiwania swoich klientów.

Zwykle pracuję w okolicach Trójmiasta oraz Słupska, ale jestem dostępna w całej Polsce, a także za granicą.


Będzie mi bardzo miło, jeśli będę mogła uwiecznić Wasze wspomnienia. Możecie skontaktować się ze mną przez maila ninaskwira@wp.pl lub zakładkę kontakt .

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania oraz dopasuję się do zamysłu sesji, tak aby efekt końcowy był zadawalający dla obu stron.