Pałac Grąbkowo

Katalog miejsc na wesele

Pałac Grąbkowo

odległość od Słupska: 29,8km

Drugim miejscem, które chcę Wam przedstawić jest neoklasycystyczny Pałac w Grąbkowie, którego ostatnimi przedwojennymi właścicielami była rodzina von Livonius i to jej herby zdobią elewację i wnętrza (o historii Grąbkowa i pałacu tutaj). Po raz kolejny, dzięki otwartości właścicieli mogłam oddać się pasji fotografowania i choć na chwilę przenieść w XIX wiek… bo taka panuje tu atmosfera. Czas zatrzymał się w miejscu, we wnętrzu, jest PIĘKNIE!

Już przy parkingu gości wita piękna stara kuźnia z kamiennym łukiem, a im dalej tym tylko lepiej…

Przed wejściem do pałacu, tuż pod majestatycznymi kolumnami, można dostrzec i poczuć klimat tamtych czasów, przysiąść w fotelu  wyluzować, zatrzymać chwilę… WOW! Zaś dalej, przemierzając już kolejne komnaty wkraczamy w obszar nieco bardziej dostojny, elegancki a może nawet ekstrawagancki, taki właśnie na Wasze wymarzone wesele. Czasem marzenia się spełniają.

Moim jest być tam z Wami w dniu Waszego ślubu… to niezapomniane, jedyne i wyjątkowe miejsce. Idealne dla osób ceniących piękno przyrody i sztukę Pomorza.

Całość dopełnia tajemnicza Pani właścicielka z artystyczną duszą, która czuwa nad wszystkim, od menu po oprawę artystyczną uroczystości. (link- Flora de Grumbkow). Niby jest, ale Jej nie ma, pełen profesjonalizm.

Przekonajcie się sami…

OFICJALNA STRONA:
PAŁAC GRĄBKOWO