Sesja rodzinna w kwitnącym parku

SESJA RODZINNA

Gdynia

Sesja rodzinna Gdynia| Sesja rodzinna Słupsk | Sesja rodzinna w parku |

Mimo, że mieszkam już na stałe w rodzinnym Słupsku, Trójmiasto nadal uwielbiam i nigdy nie odmawiam, jeśli chodzi o sesję właśnie tam. Sesje rodzinne nie pojawiają się tutaj często, co jest dużym błędem, bo naprawdę sprawiają mi dużo radości. Nadrabiam dlatego zaległości i przedstawiam Wam coś innego niż zdjęcia ślubne.

Poznajcie tę przesympatyczną rodzinkę. Z Sonią znałam się już wcześniej, ale dziewczynki – Pola i Nina – przyjęły mnie baaardzo ciepło. Pewnie dlatego nasza sesja wypadła tak superowo. Był z nami też mały Kubuś. Lubię jak dużo się dzieje, a Wasze dzieci nie nudzą się na sesji, dlatego zawsze staram się wymyślać coś, żeby było ciekawie. Wiosenne, kwitnące parki to idealna sceneria do pięknej rodzinnej pamiątki. Było dużo biegania, skakania, zrywania kwiatków, dmuchania dmuchawców, a przede wszystkim PRZYTULANIA!

Pamiętajcie, że dobrze “odkurzyć” rodzinne albumy raz na jakiś czas i dodać do nich nowe zdjęcia. W przyszłości Wasze pociechy na pewno podziękują Wam za taką pamiątkę!

Nudno tym razem, na pewno tak nie było –  z resztą oceńcie sami!

Miłego oglądania  !

sesja rodzinna

sesja rodzinna gdynia

sesja rodzinna trójmiasto

sesja słupsk

sesjarodzinnagdansk

sesjarodzinnaslupsk

sesjarodzinnagdynia